Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

Universe Properties Group Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z firmami współpracującymi na terenie kraju

  • kompleksowa obsługa indywidualnych Inwestorów w zakresie inwestycji w ziemię

  • aktywne działania w zakresie promocji firmy oraz oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • wysoka kultura osobista

  • determinacja w realizacji celów

  • bardzo dobra organizacji własnej pracy

  • samodyscyplina, konsekwencja w działaniu

  • gotowość odbywania częstych podróży służbowych

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dyspozycyjność w tym także w weekendy

  • znajomość zagadnień związanych z branżą inwestycyjną

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wysokie zarobki, atrakcyjną podstawą i wysoką premię

  • profesjonalne szkolenia i systematyczny rozwój zawodowy

  • komfortowe warunki pracy w prestiżowym i dynamicznym środowisku

  • niezbędne narzędzia, w tym wyjątkowy samochód służbowy

  • stałą umowę o pracę oraz nienormowany czas pracy

Rodzinne Inwestycje to lider inwestycji w ziemię. Firma z sukcesem działa na rynku od 2008 roku, ciesząc się zainteresowaniem i zaufaniem indywidualnych Inwestorów. Bazujemy na szczegółowo opracowanym Rodzinnym Programie Inwestycyjnym, zapewniając Inwestorom maksimum bezpieczeństwa oraz wysokie stopy zwrotu w atrakcyjnym horyzoncie czasowym.

Umożliwiamy nabycie starannie wyselekcjonowanych gruntów w najlepszych lokalizacjach i o najwyższym potencjale wzrostu wartości. Zapewniamy wsparcie w zakresie finansowania inwestycji oraz oferujemy programy, gwarantujące Inwestorom pełnię komfortu na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści, realizujący obsługę Inwestorów na najwyższym, międzynarodowym poziomie. W związku z nieustannym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko: Dyrektor Handlowy.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uznajesz, że jesteś właściwym kandydatem i dodatkowo w pełni spełniasz wszystkie powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.