Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

CGATE Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie wspólnie z Zarządem, nadzorowanie i realizacji założeń budżetowych firmy

  • Pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • Budowanie zespołu handlowego

  • Realizacja opracowanej wspólnie z Zarząd strategii marketingowej i wizerunkowej firmy

  • Badanie rynku i monitoring działań konkurencji

  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy jako handlowiec w Spedycji morski

  • Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dziale handlowym mile widziane

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Zaangażowanie oraz chęć budowania działu handlowego od podstaw

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

  • Samodzielność w realizacji obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającego się oddziału w Polsce międzynarodowej firmy spedycyjnej

  • Wysokie wynagrodzenie, system prowizyjny oraz samochód służbowy, warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia kandydata

O nas

CGATE Logistics to innowacyjna firma założona w Hamburg w 2009r. Zajmuje się kompleksowymi usługami logistycznymi do wszystkich miejsc na świecie, wszystkimi rodzajami transportu: drogą morską, lotniczą oraz lądową. W swoim założeniu została ona stworzona do dostarczania klientom rozwiązań na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Innowacyjna organizacja, zbudowana na zaangażowaniu ludzi ją stanowiących, zlokalizowana na Starym Kontynencie. Wizją firmy CGATE Logistics jest posiadanie swojego przedstawicielstwa w każdym z Bazowych Portów Europejskich. Polski oddział od 2018 roku jest kolejnym krokiem na drodze do osiągnięcia tego celu.