Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

FTL S.A.

  • Kajetany (pow. pruszkowski)

    Kajetany (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój Działu Handlowego zmierzający do osiągania wzrostu sprzedaży i udziału firmy na rynku,

  • Budowa i rozwój obszaru obsługi klienta/biura oraz spedycji,

  • Nadzór nad Działem Handlowym, obszarem obsługi klienta/biura i spedycji w połączeniu z utworzeniem struktury, zakresu obowiązków oraz poprawą/wdrożeniem systemu operacyjnego do pracy i zarządzania w/w działami,

  • Opracowywanie i realizacja strategii, tworzenie planów sprzedażowych oraz nadzór nad realizacją wykonania planów sprzedażowych,

  • Marketing przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem działań handlowych (targi, strona www, katalogi),

  • Negocjowanie i tworzenie kontraktów, umów handlowych i marketingowych,

  • Zdobywanie nowych klientów,

  • Analiza wyników i raportów handlowych,

  • Monitorowanie i nadzór nad zobowiązaniami i rozliczeniami klientów w ramach współpracy handlowej, kontrola należności sprzedażowych, dobieranie odpowiedniego sposobu rozliczeń do sytuacji danego klienta, ustalanie limitów kredytowych w porozumieniu z Zarządem i ich kontrola stosowania,

  • Monitorowanie otoczenia zewnętrznego firmy i działalności konkurencji,

  • Zarządzanie, motywowanie, organizacja i kontrola pracy Działu Handlowego oraz obszaru obsługi klienta/biura i spedycji oraz rekrutacja personelu,

  • Optymalizacja i kontrola kosztów funkcjonowania Działu Handlowego oraz obszaru obsługi klienta/biura i spedycji,

  • Budowanie współpracy z kluczowymi klientami i rozwijanie korzystnych długofalowych relacji handlowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Nadzorowanie aktualizacji oferty handlowej firmy,

  • Reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych,

  • Współpraca z Działem Produkcji w celu zapewnienia terminowości i kompletności dostaw do klientów,

  • Współpraca z Działem Produkcji w celu wspólnego, opartego o informacje rynkowe, potwierdzania wyboru nowych produktów do oferty,

  • Współpraca z Działem Produkcji w celu stworzenia systemowego sposobu wymiany informacji dla podległych pracowników i klientów zewnętrznych,

  • Odpowiedzialność za współpracę podlegających pracowników z Działem Produkcji w celu optymalizacji wyników handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych,

  • Skuteczność w działaniu, aktywne rozwiązywanie problemów,

  • Wykształcenie wyższe lub ciekawe doświadczenie zawodowe,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie mile widziana,

  • Znajomość obsługi komputera w tym MS Office,

  • Dobra organizacja pracy, pozytywne nastawienie,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji handlowych,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Kącik kawowy,

  • Darmowy parking,

  • Ciche I spokojne otoczenie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

FTL S.A.

Prężnie rozwijająca się firma produkująca oświetlenie samochodowe oraz plastikowe elementy karoseryjne do samochodów osobowych i ciężarowych skoncentrowana na sprzedaży eksportowej. Więcej informacji oraz oferta na stronie www.ftlfactory.pl

Przewiń do profilu firmy