Logo Pracuj.pl

Dyrektor Handlowy

Rabat Detal Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rabat Detal Sp. z o.o.

Kossutha 6

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie działem handlowym, marketingiem, działem szkoleń,
  • Negocjacje umów, renegocjacje umów, ustalenia planów aktywności z kluczowymi producentami i dostawcami,
  • Ustalenia dotyczące promocji z kluczowymi producentami, dostawcami,
  • Nadzór nad budżetami handlowymi,
  • Analiza wyników pracy osób w podległych działach,
  • Ustalenia praz rozliczanie planów pracy w podległych działach,
  • Udział w tworzeniem budżetu firmy,
  • Weryfikacja poprawności akcji promocyjnych w regionach: asortyment, ceny, grafiki,
  • Weryfikacja planowanych akcji w regionach pod kątem atrakcyjności budżetów: biuletyny, katalogi,
  • Akceptowanie treści oraz nadzór nad terminowymi emisjami materiałów marketingowych,
  • Koordynacja oraz nadzór na magazynem centralnym POS,
  • Analiza sprzedaży z magazynu centralnego, nadzór nad terminowością realizacji zadań działu,
  • Weryfikacja kosztów zakupów materiałów,
  • Nadzór nad działem szkoleń, weryfikacja składanych wniosków, umów,
  • Producentami i dostawcami.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku lokalnego FMCG - dostawcy, producenci, sklepy,
  • Umiejętności negocjacyjne potwierdzone doświadczeniem,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dyspozycyjność i umiejętność planowania swojej pracy,
  • Sumienność i kreatywność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość Microsoft Office,
  • Preferowane wyższe wykształcenie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizacji zadań,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Szkolenia zapewniające rozwój osobisty

Polska Sieć Franczyzowa Rabat Detal zatrudni doświadczonego w branży managera na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, ul. Kossutha 6

Dyrektor Handlowy, Kossutha 6, Katowice