Dyrektor handlowy

  • Kłaj (pow. wielicki), małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Kłaj (pow. wielicki)

    Zadania:

    • Budowa, organizacja i zarządzanie działem handlowym
    • Przygotowywanie i realizacja planów oraz strategii sprzedażowych
    • Inicjowanie oraz planowanie działań mających na celu aktywizację sprzedaży
    • Utrzymywanie profesjonalnych i efektywnych biznesowo relacji z klientami
    • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej
    • Rekrutacja, szkolenie oraz ocena i motywowanie pracowników
    • Ścisła współpraca z zarządem

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu zespołem podległych pracowników
    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Biegła znajomość pakietu MS Officce
    • Mile widziane doświadczenie w branży artykułów sportowych, turystycznych oraz ogrodowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia
    • Bogaty system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielność i możliwość realizacji własnych rozwiązań
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sport Service zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Springos sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kłaju (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.