Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Handlowy

InterAutoO firmie

InterAuto

Inter Auto

Kraków

InterAuto lider branży motoryzacyjnej w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydata/-tki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem pracowników
  • realizacja założonych planów sprzedażowych i finansowych
  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku
  • monitoring rynku i konkurencji
  • raportowanie wyników do Zarządu firmy
  • realizacja wymagań importera
  • negocjacje handlowe z kluczowymi Klientami
  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta
  • odpowiedzialność za pozytywny wynik przeprowadzanych audytów

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • rozwinięte kompetencje menadżerskie: zarządzanie czasem, zadaniami, zespołem pracowników
  • odpowiedzialność i zaangażowanie oraz determinacja w dążeniu do celu
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • praca w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej w branży motoryzacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wymagane narzędzia pracy
  • szkolenia branżowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
Prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Inter Auto Sp. z o.o. Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterAuto Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 62 adres e-mail: [email protected] interauto.krakow.pl

Ogłoszenie archiwalne