Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Handlowy

Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Profesora Michała Życzkowskiego 16

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży, planów sprzedażowych, akcji promocyjnych kierowanych do klienta indywidualnego i korporacyjnego

  • analiza konkurencji, tworzenie polityki cenowej, zarządzanie cenami usług

  • monitoring i analiza rynku diagnostyki laboratoryjnej

  • czynny udział w tworzeniu, analizie i kontroli budżetów

  • sporządzanie analiz i raportów sprzedażowych

  • wsparcie w zarządzaniu zespołami Regionalnych Działów Handlowych i Kierowników Punktów Pobrań

  • strategiczne wspieranie Kierowników Działów Handlowych w optymalizacji wyników sprzedaży

  • cykliczne raportowanie działań sprzedażowych do Zarządu

  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie m.in. działem marketingu, działem sprzedaży i obsługi klienta, dyrekcją regionów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem sprzedaży w dużej firmie, w tym znajomość rynku e-commerce

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych

  • umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • inicjatywa, determinacja oraz nastawienie na realizację celów

  • bardzo dobra obsługa komputera w szczególności Excel

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w ogólnopolskiej firmie będącej liderem w swojej branży

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe plus system prowizyjny

  • odpowiedzialne stanowisko i ścisłą współpracę z Zarządem

  • możliwość kształtowania polityki sprzedażowej firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta multisport, zniżki na badania laboratoryjne, kursy językowe online

  • praca minimum 3 dni w tygodniu w Centrali Firmy w Krakowie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników