Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji biznesowych z klientami

  • • opracowywanie i bieżąca aktualizacja planów kontraktacji

  • • przygotowanie i przedłożenie do akceptacji Zarządu ostatecznej oferty

  • • realizacja zadań handlowych zgodnie ze strategią firmy

  • • prowadzenie, zgodnie z ustalonymi harmonogramami poszczególnych procesów ofertowych

  • • poszukiwanie inwestorów i klientów na produkty i usługi oferowane przez firmę na rynku budowlanym

  • • pozyskiwanie zleceń dotyczących wykonywania robót budowlanych, dostaw i usług

  • • nadzór nad przygotowywaniem umów i koordynacja ich realizacji

  • • pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy

  • • koordynacja pracy podległego Zespołu

  • • współpraca z Dyrektorem Oddziału

  • • śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • • wykształcenia wyższego – technicznego, skupionego w obszarze budownictwa

  • • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z działalnością budownictwa ogólnego

  • • znajomości rynku budowlanego

  • • znajomości pracowni projektowych

  • • znajomości inwestorów zastępczych

  • • znajomości trendów cenowych na rynku budowlanym

  • • znajomości kluczowych dostawców oraz podwykonawców

  • • doświadczenia we współpracy lub w zarządzaniu zespołem ds. ofertowania

  • • konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji celów

  • • umiejętności budowania relacji z klientem

  • • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • • umiejętności zarządzania procesami sprzedaży i ofertowania

  • • przedsiębiorczości, samodzielności

  • • biegłej znajomość pakietu MS Office

  • • gotowości do wyjazdów służbowych

  • • nastawienia na wynik i realizowanie planów sprzedażowych

  • • biegłej znajomości prawa zamówień publicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników