Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

GRANTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

15 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii i planów sprzedaży

  • Zarządzanie działem handlowym (wspólnie z poległymi managerami regionów)

  • Badanie otoczenia biznesowego i działań konkurencji

  • Reprezentowanie i promowanie marki GrantON

  • Realizacja wspólnie ustalanych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat posiada doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzeniem sprzedażą w zespole min. 20 osobowym

  • Jest nastawiony na tworzenie trwałych i efektywnych struktur sprzedażowych

  • Jest doskonałym strategiem

  • Charakteryzuje się otwartym umysłem i umiejętnością podejmowania decyzji

  • Jest odpowiedzialny, entuzjastycznie nastawiony do pracy, zorientowany na wyniki i rozwój osobisty

  • Interesuje się zagadnieniami związanymi z odnawialnymi źródłami energii, nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu OZE

  • Posiada wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji międzyludzkich

  • Potrafi obsługiwać pakiet MS Office (excel, word, outlook, teams, powerpoint)

  • Posiada czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój kariery, zamiast zwyczajnego miejsca pracy

  • Stała pracę – szukamy pracowników na lata, nie na sezon

  • Wysokiej jakości komponenty, które z przyjemnością będziesz łączył z marką GrantON oraz osobistą

  • Wsparcie działu technicznego i projektowego

  • Wsparcie dla innowacji, nieszablonowych pomysłów oraz inicjatyw rozwojowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (system prowizyjny bez limitu zarobków)

  • Odpowiedzialną, ciekawą i dobrze płatną pracę w prężnie rozwijającej się dziedzinie

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Swobodę działania – pracujesz tak jak lubisz pod warunkiem, że jest to zgodne z wartościami firmy

  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Granton jest firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła wywodzącą się z Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego „Grocholewicz” - firmy istniejącej na rynku od 1995r.

W GrantON stawiamy na różnorodność. Mamy świadomość, że każdy jest inny, dlatego staramy się wspierać sposób w jaki osiągasz dobre wyniki zamiast narzucać schematy działania.

Poszukujemy doświadczonego managera na stanowisko: Dyrektor Handlowy

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, masz doświadczenie w biznesie i jesteś nastawiony na długofalowe relacje z klientem - dołącz do GrantON!

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska oraz miejsce pracy (Województwo Łódzkie i Mazowieckie).