Dyrektor Handlowy

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i realizowanie strategii sprzedaży, pozwalającej na rozwój i wzrost sprzedaży wyrobów oferowanych przez Spółkę

  • efektywne zarządzanie polityką cenową

  • optymalizowanie procesów sprzedażowych

  • budowanie i zarządzanie długoterminowymi relacjami z Klientami

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem, wyznaczanie celów, motywowanie, inspirowanie i rozwój

  • poszukiwanie nowych partnerów biznesowych

  • udział w budżetowaniu

  • badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Handlowego

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • biegła znajomość języka niemieckiego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej działającej w modelu B2B, mile widziane w branży HVAC

  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem sprzedaży

  • wysoko rozwinięte cechy lidera

  • silna orientacja na realizację celu

  • przedsiębiorczość, dynamizm, inicjatywna, konsekwencja

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • pomoc finansową w relokacji

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwość samorealizacji

  • dużą dyspozycyjność w zarządzaniu i tworzeniu

  • miejsce pracy uzależnione od Twojego zamieszkania (Koszalin lub Niemodlin k/Opola)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli poszukujesz wyzwań, nie boisz się zmian, jesteś inspirującym liderem, lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem to masz szansę realizować się w naszej organizacji.

Zajmujemy się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i wzajemne zrozumienie. Staramy się, aby praca i rodzina szły ze sobą w parze. Dostrzegamy umiejętności i talenty naszych pracowników i wspieramy ich rozwój.

#tworzymyklimat

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Koszalin lub Niemodlin

Jeśli poszukujesz wyzwań, nie boisz się zmian, jesteś inspirującym liderem, lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem to masz szansę realizować się w naszej organizacji. Dołącz do nas!