Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

INWEMER System sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zrządzanie zespołem sprzedażowym

  • prowadzenie negocjacji

  • monitorowanie i analizę rynku - potrzeby klientów, działania konkurencji

  • pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach

  • rozbudowa portfela produktów u już pozyskanych klientów

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • realizację celów sprzedażowych, (jakościowych i ilościowych)

  • bieżącą kontrolę obsługi klienta

  • współpraca z zarządem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych z klientami w obszarze B2B

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

  • samodzielność i silna motywacja do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

  • wsparcie techniczne w zakresie doboru potrzebnych rozwiązań

  • możliwość uczestnictwa w targach, sympozjach i konferencjach branżowych

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • możliwość rozwoju w jednej z największych organizacji biznesowych w Polsce

  • pakiety benefitowe