Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor
Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjno-handlowej w branży płytek ceramicznych, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Dyrektora Sprzedaży, który będzie odpowiadał za obranie i realizację strategii sprzedaży
Dyrektor HandlowyNumer ref.: 191455/6538

Opis stanowiska:

  • opracowywanie kompleksowej strategii handlowej,
  • tworzenie planów sprzedażowych, nadzór i odpowiedzialność za ich realizację,
  • zarządzanie dużym (ok. 30 osób) działem sprzedaży: budowanie skutecznego w działaniu zespołu, ocena pracowników, motywowanie, szkolenia oraz rozwijanie kompetencji,
  • opracowywanie raportów sprzedaży,
  • analiza rynku konkurencji,
  • współpraca z kluczowymi klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej na zewnątrz.

Wymagania:

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 4 lata na stanowisku kierowniczym - popartego sukcesami w zarządzaniu sprzedażą do Klienta B2B,
  • wysoki poziom kompetencji w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności analityczne oraz negocjacyjne,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wykształcenie wyższe.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjny i mocno motywujący system wynagrodzeń,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i realny wpływ na biznes,
  • niekorporacyjne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia (samochód, telefon, laptop).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy