Dyrektor Handlowy

Devire

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy z branży meblarskiej, poszukujemy doświadczonej osoby z nastawieniem na maksymalizację wyników sprzedażowych oraz budowanie silnych relacji z klientami, która obejmie rolę DYREKTORA HANDLOWEGO.

Miejsce pracy: okolice Nadarzyna.

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększanie udziału w rynku polskim poprzez maksymalizację wolumenu sprzedaży i realizację sprzedaży w sieci, detalu i hurcie,

  • Współpraca i negocjacje z klientami w celu realizacji targetów; uczestniczenie w procesach sprzedażowych,

  • Nadzór nad procesem wprowadzania nowych produktów w portfolio na rynek,

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym, Działem obsługi klienta, magazynem oraz z zakupami,

  • Analiza bieżącej sytuacji rynkowej, w tym konkurencji,

  • Kreowanie i realizacja strategii produktowej oraz dystrybucyjnej,

  • Nadzór polityki cenowej,

  • Doradztwo w zakresie założeń planu marketingowego i założeń sprzedażowych, a także planowanie budżetu marketingowo-sprzedażowego.

  • Szkolenie przedstawicieli handlowych,

  • Wspieranie, rozwijanie i motywowanie podległego zespołu,

  • Otwartość i dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych na terenie kraju.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnych rolach związanych z odpowiedzialnością za sprzedaż w różnych kanałach (sieci, detal, hurt) - mile widziane doświadczenie w branży meblowej,

  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii, zarządzania lub w obszarze pokrewnym,

  • Umiejętności przywódcze i doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Silne zorientowanie na klienta i budowanie relacji biznesowych,

  • Podejmowanie aktywnych działań sprzedażowych, poparte dotychczasowymi wynikami,

  • Zorientowanie na realizację założeń budżetowych i strategii organizacji,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B (preferowana) lub umowę o pracę,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Możliwosć kształtowania strategii sprzedażowej,

  • Ścisła współpraca z Zarządem organizacji i uczestnictwo w kluczowych decyzjach dotyczących rozwoju firmy,

  • Perspektywa rozwoju zawodowego wewnętrz organizacji.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy