Dyrektor Handlowy

ista Polska Sp. z o. o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych w ramach przydzielonego segmentu klienta

  • Sprzedaż urządzeń pomiarowych, usług pomiaru i zdalnego odczytu oraz rozliczenia kosztów zużycia ciepła i wody

  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Przygotowanie ofert i negocjacje handlowe

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i usług

  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

  • Podległy rejon: województwo podlaskie oraz warmińsko mazurskie lub województwo mazowieckie

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym – preferowana sprzedaż B2B

  • Doskonałe umiejętności komunikacji oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Zaangażowanie oraz orientacja na cel

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)

  • Czynne prawo jazy kat. B

  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych ze spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości oraz developerami będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Wykształcenie z zakresu inżynierii sanitarnej, energetyki cieplnej lub automatyki przemysłowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wyjątkowe stanowisko, dające niezwykłe możliwości rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko pracy

  • Współpracę w zgranym, otwartym na nowe pomysły zespole sprzedażowym, który wspiera się w realizacji zadań

  • Otwartą kulturę organizacyjną, bezpośrednią komunikację opartą na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu

  • Interesujące projekty i fascynujące wyzwania

  • Służbowy samochód

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Przewiń do profilu firmy