Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Handlowy na Rynek Europejski

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży i marketingowej,

  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów,

  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie silnych relacji biznesowych,

  • rozwój współpracy z Klientami zagranicznymi,

  • monitorowanie realizacji zamówień,

  • realizacja założonego budżetu,

  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów oraz negocjowanie, renegocjowanie kontraktów z Klientami

  • udział w konferencjach i targach branżowych.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

  • znajomość rynku oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności,

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem,

  • zorientowanie na cel, przedsiębiorczość, inicjatywa, samodzielność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole,

  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dynamiczny rozwój kompetencji zawodowych,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • pracę pełną wyzwań

  • narzędzia niezbędne do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne sp. z o.o.

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już 30 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Przewiń do profilu firmy