Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy na Rynek Europejski

KONTUR Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych;

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz panujących trendów na poszczególnych rynkach zagranicznych;

  • efektywne realizowanie założonych celów sprzedażowych;

  • uczestniczenie w kreowaniu polityki cenowej produktów na rynkach zagranicznych;

  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych i budowanie silnych relacji biznesowych;

  • rozwój współpracy z klientami zagranicznymi;

  • monitorowanie realizacji zamówień;

  • nadzorowanie pracy podległego zespołu managerów eksportu;

  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji;

  • udział w konferencjach i targach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie sprzedaży i marketingu lub handlu międzynarodowego;

  • doświadczenie w samodzielnym budowaniu i zarządzaniu obszarem eksportu w segmencie B2B;

  • biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność strategicznego myślenia, kreatywność i przedsiębiorczość w rozwoju biznesu, zdolności analityczne;

  • gotowość do częstych podróży służbowych;

  • zdolności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy na rynkach zagranicznych;

  • stabilną pracę w dynamicznym i młodym zespole;

  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;

  • pracę pełną wyzwań;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);

  • kartę Multisport i dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Firma KONTUR Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów materiałów do poziomego oznakowania dróg oraz dystrybutorem urządzeń do poziomego oznakowania. Istnieje 20 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynku.

Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Od jakości pracy całego zespołu, zależy bezpieczeństwo każdego użytkownika dróg.

Obecnie, w związku z rozwojem ukierunkowanym na rynki zagraniczne, firma poszukuje osoby na stanowisko: Dyrektor Handlowy na Rynek Europejski.

Przewiń do profilu firmy