Ta oferta pracy jest nieaktualna od 625 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Handlowy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Duża Agencja Reklamowa, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Dyrektora Handlowego

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie działem handlowym, podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży oraz udziału w rynku,
    • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz ich realizacja.
    • Zarządzanie operacyjne i kontrola pracy działu handlowego, weryfikacja, zatwierdzanie ofert i umów sprzedaży
    • Cykliczne analizowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży.
    • Badanie, monitoring rynku oraz działań konkurencji.
    • Wsparcie obsługi kluczowych transakcji.
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek.
    • Opracowywanie planów sprzedażowych oraz kontrola realizacji budżetu.
    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, koordynowanie procesu rekrutacji i wyznaczanie standardów pracy.
    • Motywowanie i rozwój zespołu, coaching i angażowanie podwładnych.
    • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej.
    • Ścisła współpraca z Zarządem oraz pozostałymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku menedżerskim związanym z zarządzaniem sprzedażą,
    • Doświadczenie w budowaniu strategii sprzedażowych i marketingowych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu  zespołami sprzedażowymi i bardzo wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz przywódcze,
    • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne i umiejętności handlowe,
    • Umiejętności planowania, monitorowania i analizowania efektywności działań,
    • Ambicja i silna orientacja na realizację celów biznesowych.
    • Wysoka orientacja na osiąganie celu, konsekwencja w działaniu, kreatywność,

    Klient oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • stabilne zatrudnienie,
    • doskonałą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z póź.zm.”