Logo Pracuj.pl

Dyrektor Handlowy - OZE, Fotowoltaika

MONO ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Piła
    Piła, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii rozwoju i celów sprzedażowych dla podległych terenów
  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki.
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (organizowanie pracy zespołu, dbanie o jego rozwój oraz budowanie zaangażowania w Zespole);
  • Budowanie oraz zwiększanie zespołów handlowych
  • Monitoring konkurencji, monitoring obecnej sytuacji rynku, realizacja projektów przyczyniających się do wzrostu wyników.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, determinacja i konsekwencja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu;
  • Bogate doświadczenie ( min. 4 lata ) w zarządzaniu co najmniej 20 osobowym zespołem sprzedażowym w terenie.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku dyrektora sprzedaży.
  • Mile widziany minimum rok doświadczenia w branży fotowoltaicznej oraz wiedza z zakresu OZE
  • Wysokie umiejętności sprzedażowo - menadżerskie.
  • Doświadczenie w sprzedaży dla B2C & B2B oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, relacji biznesowych.
  • Doskonała organizacja pracy własnej, oraz umiejętności organizacyjne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność, nienaganna prezencja.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Klarowny system premiowy, bez górnych barier.
  • Liczne szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji.
  • Brak limitu zarobkowego!
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów!
  • Praca z dobrami luksusowymi!
  • Brak schematów korporacyjnych!
  • Zarząd doceniający zaangażowanie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

MONO ENERGY sp. z o.o.

MONO Energy to zespół posiadający doświadczenie oraz kompetencje idealnie dopasowane do kwestii odnawialnych źródeł energii. Ponad 10 letnie doświadczenie na rynku rozwiązań w dziedzinie OZE oraz ponad 3 letnie w kategorii samej fotowoltaiki.

Wspieramy gospodarstwa domowe oraz firmy w zmaganiu się z trudnymi realami rynku energii elektrycznej, poprzez redukcję do minimum kosztów związaną z pozyskaniem energii elektrycznej. Gwarantujemy zmniejszenie wydatków na rachunki energii elektrycznej, nawet do 95% poprzez instalację paneli fotowoltaicznych.

Realizujemy setki instalacji o różnych wielkościach mocy od kilku do kilkuset kilowatów oraz o różnym przeznaczeniu. Wszystkie łączy najwyższy profesjonalizm, najnowocześniejsze technologie i największe zaangażowanie z naszej strony.

Dyrektor Handlowy - OZE, Fotowoltaika, Piła