Oferta pracy

Dyrektor handlowy

EMS Partner Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wykonanie strategii sprzedażowej spółki.

  • Budowa planów sprzedaży oraz nadzór nad ich wykonaniem.

  • Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej i cenowej.

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży.

  • Planowanie rozwoju w obszarze sprzedaży.

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych.

  • Optymalizacja procesów w systemie CRM.

  • Aktywny udział w budowaniu relacji biznesowych z kluczowymi klientami i partnerami handlowymi.

  • Poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowych relacji biznesowych.

  • Zapewnienie zgodności procedur w zespole sprzedaży.

  • Monitorowanie trendów na rynku IT Security.

  • Udział w rozwoju portfolio produktowego (poszerzanie oferty spółki).

  • Współpraca z dyrektorem zarządzającym oraz zespołami technicznym, marketingu oraz dystrybucyjnym.

  • Minimalizowanie ryzyka funkcjonowania spółki.

  • Opracowywanie cyklicznych raportów wynikowych.

  • Udział w usprawnianiu procesów działających w spółce.

  • Reprezentowanie spółki podczas wydarzeń branżowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętności planowania i wykonywania strategii sprzedaży.

  • Znajomości procesów sprzedaży.

  • Doświadczenia we współpracy z siecią dystrybucyjną.

  • Znajomości sprzedaży produktów w modelu subskrypcyjnym.

  • Zdolności analitycznych, organizacyjnych i negocjacyjnych.

  • Biegłości w posługiwaniu się systemami CRM.

  • Wykształcenia wyższego.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

  • Sumienności, samodzielności i rzetelności.

To oferujemy

  • pracę dającą swobodę twórczą i pole do wykazania inicjatywy

  • swobodę w obszarze zarządzania strategią sprzedażową spółki

  • wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od efektywności

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • okazjonalne bony podarunkowe

Kim jesteśmy?

EMS Partner Sp. o.o. to spółka, która gromadzi grupę specjalistów w obszarze dostarczania rozwiązań bezpieczeństwa informacji. Specjalizujemy się w obszarze bezpieczeństwa IT, w zagadnieniach szeroko rozumianego dostępu do infrastruktury informatycznej oraz ochrony danych i tożsamości. Mamy w ofercie topowe rozwiązania bezpieczeństwa światowych marek: VMware, BeyondTrust, Okta, Bitglass, Wandera i DataLocker. Od lat skutecznie realizujemy projekty oferowanych przez nas rozwiązań, wzbogacając dostarczenie licencji produktowych o audyt procesów bezpieczeństwa i komunikacji, wdrożenie oraz usługi utrzymania i pomocy technicznej.

Co robimy?

Działamy w takich obszarach:

- Wsparcie zdalne użytkowników

- Zarządzanie urządzeniami mobilnymi i stacjami roboczymi (MDM, UEM)

- Wirtualizacja stacji roboczych (VDI)

- Dostęp zdalny i nagrywanie sesji

- Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym (PAM) i uprawnieniami (EPM, PEDM)

- Zarządzanie tożsamością i dostępem (IAM, SSO, MFA)

- Bezpieczeństwo dostępu do Internetu i zasobów firmowych (ZTNA, Cloud VPN, SSE)

- Pozostałe rozwiązania IT

Jak to robimy?

Profesjonalizm w procesie sprzedażowym, doświadczenie, wiedza i pasja w procesie wdrożeniowym, zaangażowanie i skrupulatność w świadczeniu pomocy technicznej. To nas wyróżnia. Dzięki temu od lat budujemy grupę zadowolonych ze współpracy z nami Klientów.

Przewiń do profilu firmy