Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy - Product Manager

Plastics Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Plastics Group Sp. z o. o.

czołowy dystrybutor płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium

na rynku polskim, zatrudni osobę na stanowisko:

Dyrektor Handlowy / Product Manager

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współtworzenie oraz realizacja strategii w wybranej grupie produktów (budowlanych / przemysłowych lub reklamowych)
  • zarządzanie relacjami z dostawcami i klientami w podległej branży
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi kontrahentami
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • zarządzanie zespołem handlowców i product managerów
  • efektywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie handlowej lub dystrybucyjnej
  • znajomość rynku tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży budowlanej/przemysłowej lub reklamowej
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne
  • przedsiębiorczość, rozumienie procesów biznesowych, dobra organizacja pracy
  • operatywność i samodzielność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w pracy w nowoczesnych systemach ERP (MS Dynamics AX2012)

Kandydatom oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowych projektów handlowych, systemowych, dystrybucyjnych
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia produktowe
  • dla pracowników i ich rodziny:
    • opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • program sportowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, klikając w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne