Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy/Product Manager

Plastics Group Sp. z o.o.

  • Kolumba 40, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Kolumba 40

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oraz realizacja strategii w wybranej grupie produktów z tworzyw sztucznych

  • zarządzanie relacjami z dostawcami i klientami

  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi kontrahentami

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • zarządzanie zespołem handlowców i product managerów

  • efektywna współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie handlowej lub dystrybucyjnej

  • znajomość rynku tworzyw sztucznych

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne

  • przedsiębiorczość, rozumienie procesów biznesowych, dobra organizacja pracy

  • operatywność i samodzielność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie w pracy w nowoczesnych systemach ERP (MS Dynamics AX2012)

To oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowych projektów handlowych, systemowych, dystrybucyjnych

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia produktowe

  • Benefity

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego

Czołowy dystrybutor płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium.

Przewiń do profilu firmy