Oferta pracy

Dyrektor Handlowy Retail

Bizerba Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Bizerba Polska - spółka "córka" firmy Bizerba SE & Co na Polskę - jest uznanym światowym liderem nowoczesnych rozwiązań wraz z oprogramowaniem do ważenia, krojenia i etykietowania dla handlu spożywczego i sektora przemysłowego. Od ponad 150 lat, przywiązujemy ogromną wagę do kultury organizacyjnej oraz koncentrujemy się na dostarczeniu naszym klientom najwyższej klasy rozwiązań. Wyróżniają nas wartości takie jak: niezawodność, integracja, innowacyjność, otwartość oraz przejrzystość.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Dyrektor Handlowy RetailNumer ref.: Miejsce pracy: Lublin/Warszawa
(centrala na Polskę znajduje się w Lublinie)

Opis stanowiska:

  • Współpraca z Zarządem firmy
  • Planowanie oraz wdrażanie strategii handlowych
  • Prowadzenie i nadzorowanie zespołu handlowego Retail
  • Udział w przygotowaniu i realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Motywowanie podległych pracowników i kontrolowanie wyników ich pracy
  • Podejmowanie inicjatyw wewnątrzorganizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi oraz obecnymi Klientami
  • Raportowanie działań handlowych zgodnie ze standardami firmy
  • Udział w targach i wystawach

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne i/lub związane ze sprzedażą i zarządzaniem
  • 3 - letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz sprzedażowe
  • Wewnętrzną motywację i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Inicjowanie, kreowanie i realizacja nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Klientów
  • Umiejętność zwiększania motywacji oraz  rozwijania kompetencji zespołu sprzedażowego
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i zdolność organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń mobilnych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku oraz w profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia – rozwój zawodowy, podnoszenie własnych kwalifikacji
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bizerba Polska sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Anny Walentynowicz 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy