Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

Bergmen Sp. z o.o.

  • Witolda Pileckiego 4, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Witolda Pileckiego 4

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie strategii oraz planów sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją

  • inicjowanie i podejmowanie decyzji mających na celu maksymalizację sprzedaży

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników handlowych (planowanie ich pracy, bieżące monitorowanie i egzekwowanie wyników oraz motywowanie)

  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami firmy

  • negocjowanie umów handlowych, udział w spotkaniach z kontrahentami

  • monitorowanie sytuacji rynkowej, poszukiwanie szans sprzedażowych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji strategii firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • wysoka etyka biznesowa

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz w zakresie Problem-solving

  • posiadanie kompetencji zarządczych, samodzielność

  • zdolności negocjacyjne oraz komunikatywność

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • gotowość do podejmowania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

  • realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pakiet szkoleń

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej (LUX-MED)

Lider branży oświetlenia LED i komponentów LED.

Miejsce pracy: Skawina oraz wyjazdy na terenie całej Polski

Przewiń do profilu firmy