Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

BIGRAM S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę specjalizującą się w seryjnej obróbce części maszyn i urządzeń z wykorzystaniem technologii CNC.

Wspólnie poszukujemy Kandydata, który chciałby się rozwijać na stanowisku:

Numer ref.: OZ/DHM/0421

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem handlowym, obsługi klienta i logistyki.

Zakres obowiązków:

  • budowanie strategii rynkowej opartej o analizy rynku i konkurencji oraz jej realizacja
  • rozwój i zarządzanie działem handlowym firmy
  • prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy z kluczowymi partnerami handlowymi
  • dywersyfikacja klientów pod względem branżowym i geograficznym
  • pozyskiwanie nowych biznesów wykorzystujących unikalne kompetencje firmy i pozwalających na osiąganie wysokich marż
  • inicjowanie nowych kontaktów, budowanie relacji z klientami i dostawcami w celu wzmacniania marki
  • analiza rynku usług obróbki CNC w Europie i Polsce oraz ciągłe inicjowanie działań dostosowujących firmę do potrzeb rynku i działań konkurencji
  • prowadzenie procesów optymalizacyjnych w powierzonym obszarze (sprzedaż/ marketing, logistyka/zakupy materiałów produkcyjnych, ofertowanie)
  • projektowanie i koordynowanie kampanii promocyjnych, PR i inne działania marketingowe
  • udział w tworzeniu budżetu spółki oraz nadzór nad jego realizacją
  • współpraca z komitetem sterującym i raportowanie do zarządu holdingu
  • motywowanie, zarządzanie i rozwój zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych z obszaru handlowego,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność tworzenia analiz biznesowych i finansowych oraz raportowania kluczowych wskaźników,
  • potwierdzone sukcesy sprzedażowe,
  • przedsiębiorczość, inicjatywa, silna motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne