Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

AQUARIUS IX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży

  • Nawiązywanie i aktywne podtrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych, udział w spotkaniach handlowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętności handlowe w kontaktach z klientem biznesowym

  • Wysoka orientacja na osiąganie celu, konsekwencja w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdyscyplinowanie, zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.