Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

Delfin Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie oraz realizacja strategii i planów sprzedaży,

  • aktywne nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z partnerami oraz kluczowymi klientami,

  • negocjowanie warunków handlowych,

  • badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku,

  • tworzenie ogólnych planów rozwoju firmy i wyszukiwanie efektywnych metod osiągania celów,

  • zarządzanie zespołem sprzedaży,

  • współpraca z działem marketingu,

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu,

  • wskazana znajomość branży wod-kan,

  • lojalność i wysoka kultura osobista

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie: stałe + premie (szczegóły podczas spotkań z kandydatem),

  • dostęp do ubezpieczenia,

  • życzliwą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Jesteśmy ogólnopolskim producentem przydomowych oczyszczalni ścieków oraz separatorów węglowodorów i tłuszczów.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz osiągnąć sukces u nas/z nami, zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + zdjęcie, Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym DH/2020 z dopiskiem „Dyrektor Handlowy” + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania),

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Delfin Sp. z o.o. z siedziba w Kielcach moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Prosimy nie przysyłać aplikacji, które nie spełniają powyższych wymagań.