Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Handlowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Nomet Sp. z o.o. znany w Europie producent akcesoriów meblowych
    i okuć budowlanych zatrudni na stanowisku:
     DYREKTOR HANDLOWY
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • planowanie, kreowanie i realizacja strategii sprzedaży,
    • aktywne współtworzenie akcji sprzedażowych i marketingowych,
    • proponowanie i ocena nowych możliwości rozwoju biznesu wraz z czynnym uczestniczeniem w kreowaniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
    • nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych z kontrahentami,
    • sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją zadań, wsparcie merytoryczne zespołu handlowego oraz odpowiednie motywowanie do pracy,
    • analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań w celu ich zwiększania.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie,,
    • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • zdolności negocjacyjne i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
    • znajomość języka angielskiego,  znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
    • umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów
    • zdolności przywódcze oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania kierunków działań podległym pracownikom,
    • silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów oraz zaangażowanie,
    • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia.

    Oferta obejmuje:

    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy

    Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz przebiegiem pracy zawodowej prosimy kierować w terminie 10 dni na adres:

    Nomet Sp. z o .o.  ul. Kanałowa 40/42, 87-100 Toruń

    ( dokumentów aplikacyjnych nie odsyłamy)

    istnieje możliwość składania aplikacji poprzez internet za pomocą przycisku aplikowania:

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych
    bottom