Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor handlowy

INFOLAB NARLOCH Sp. z o.o.

  • Estetyczna 4, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Estetyczna 4

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację strategii sprzedażowej firmy

  • Budowa planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją

  • Planowanie zadań w obszarach sprzedaży i marketingu

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów CRM oraz marketing automation

  • Aktywny udział w budowaniu relacji biznesowych z kluczowymi klientami i partnerami handlowymi

  • Rozwój kanałów sprzedaży na rynku polskim oraz międzynarodowym

  • Poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowych relacji biznesowych zgodnych z przyjętą strategią sprzedaży,

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych

  • Nadzór i prowadzenie spraw naruszenia praw autorskich

  • Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej i cenowej

  • Monitorowanie rynku oprogramowania dla branży TSL

  • Zarządzanie działem sprzedaży

  • Efektywna współpraca z dyrektorem zarządzającym, kierownikiem sprzedaży, marketingiem i działem informatycznym

  • Rekrutowanie, motywowanie, szkolenia i rozwój podległego zespołu oraz jego kontrolę

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych

  • Usprawnianie procesów działających w firmie oraz komunikacji między działami

  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych

  • Dbanie o pozytywny PR firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata na adekwatnym lub pokrewnym stanowisku w dziale sprzedaży

  • Umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedaży

  • Znajomość technik sprzedaży B2B i umiejętne ich wykorzystanie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie we współpracy z siecią dystrybucyjną

  • Znajomość sprzedaży produktów w modelu subskrypcyjnym

  • Zdolności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne

  • Wykształcenie wyższe (Zarzadzanie, Marketing, Handel)

  • Znajomość j. angielskiego

  • Zorientowanie na rozwój i nowe wyzwania (edytowane)

  • Budowanie świadomości marki

  • Opracowywanie analiz rentowności i opłacalności projektów

  • Umiejętność myślenia strategicznego

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu e-marketingu, sprzedaży oprogramowania w modelu SaaS

  • Wiedza z zakresu branży transportowej

  • Optymalizacji procesów CRM oraz marketing automation

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Systemy benefitowe

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy samodzielność w ramach prowadzonych projektów i zarządzanego obszaru.

  • Swobodę działania i partnerskie traktowanie: wyznaczamy cele i dajemy swobodę w ich realizacji.

  • Niekorporacyjne środowisko pracy — możliwość kreowania otoczenia biznesowe i środowiska pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Lider rynku oprogramowania w zakresie rozliczania i analizy czasu pracy kierowców. Dostarczamy rozwiązania IT dla branży transportowej, telematycznej oraz dla europejskich instytucji kontrolnych. Szkolimy pracowników branży TSL i biur rachunkowych, wykładowców akademickich oraz przedstawicieli służb kontrolnych, m. in. inspekcje transportu drogowego i policję.

Lubisz samodzielność w działaniu?

Zamierzasz dołączyć do ambitnego i młodego zespołu?

Przewiń do profilu firmy