Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy w branży mebli biurowych - Key Account Manager

HOOF

HOOF

Obornicka 245

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i tworzenie zespołu handlowców

  • pozyskiwanie i obsługa klientów (rozpoznanie potrzeb, doradztwo, proponowanie rozwiązań)

  • współpraca z architektami i komercjalizatorami

  • monitorowanie rynku inwestycji

  • analiza konkurencji

  • samodzielne negocjowanie i podpisywanie kontraktów

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie pracy w branży mebli biurowych lub podobnej, jest to warunek konieczny

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z klientami

  • samodzielność i samodyscyplina w realizacji wspólnie wyznaczonych celów

  • znajomość języka angielskiego

  • aktywne prawo jazdy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do osiąganych wyników

  • dużą samodzielność w ramach prowadzonych projektów

  • szkolenia produktowe

  • zapewnienie wszelkiej pomocy i środków niezbędnych do osiągnięcia wyznaczonych celów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

Gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

HOOF

Od ponad 20 lat zajmujemy się realizacją przestrzeni biurowych i komercyjnych. W 2020 roku – po znaczącym poszerzeniu portfolio produktowego, wprowadzeniu nowych usług i wzmocnieniu kompetencji zespołu – stworzyliśmy nową markę. Jako HOOF jesteśmy oficjalnym partnerem światowej klasy producentów, takich jak Haworth , Vitra, Prostoria, +Halle, Wiesner-Hager, Humanscale, Mikomax Smart Office.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i zbudowanego na licznych realizacjach know-how pracujemy w obszarze kompleksowego wyposażania wnętrz wielkopowierzchniowych. Dostarczamy rozwiązania dla biur, instytucji publicznych, przestrzeni komercyjnych, audytoriów, hoteli, restauracji, stref wspólnych i food courtów w galeriach handlowych.

Poznaj nas bliżej na hoof.pl

Przewiń do profilu firmy