Dyrektor Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 19.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient:

    Wiodący dystrybutor owoców w Polsce poszukuje Dyrektora Handlowego. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem handlowym, nowoczesną infrastrukturą i bogatą gamą produktów. Jesteśmy prężną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia sobie nowe, ambitne cele.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Budowa strategii sprzedażowej firmy na rynku krajowym i zagranicznym
    • Wdrażanie nowych produktów
    • Monitorowanie rynku, analiza działań konkurencji i inicjowanie działań korygujących
    • Prowadzenie negocjacji handlowych z sieciami marketów i supermarketów
    • Utrzymanie dobrych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na poziomie managerskim na podobnym stanowisku
    • Znajomość rynku warzyw i owoców lub/i soków
    • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z kontrahentami
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności efektywnego zarządzania procesami biznesowymi
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie która jest liderem w swojej branży,
    • Wynagrodzenie stałe powiększone o udział w zyskach
    • Możliwość wykazania się kreatywnością,
    • Bardzo dobre zaplecze techniczne,

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252