Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

AmluxO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyrektor HandlowyNumer ref.: Obszar działania: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy.
  • Bezpośrednie zarządzanie zespołem handlowym (ok. 20 osób), monitorowanie wyników zespołu, nadzór operacyjny nad realizacją celów sprzedażowych we wszystkich regionach.
  • Rozwój zespołu handlowego: rekrutacja nowych pracowników, ocena efektywności i kompetencji, zarządzanie rozwojem zespołu handlowego, wytyczanie standardów pracy zespołu.
  • Uczestnictwo w działaniach marketingowych, monitorowanie zmian na rynku, inicjowanie usprawnień oraz optymalizacja procesów biznesowych.
  • Negocjacje handlowe z kluczowymi klientami.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, technicznym lub z zakresu zarządzania.
  • Poparte sukcesami doświadczenie w rozwoju sprzedaży i zarządzaniu zespołami handlowymi.
  • Praktyczna umiejętność motywowania i kierowania rozwojem zawodowym pracowników ukierunkowanym na podnoszenie efektywności.
  • Doświadczenie w zakresie organizacji działu sprzedaży, segmentacji rynku, optymalizowania struktur pod kątem potrzeb rynkowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz w zakresie podejmowania decyzji na podstawie danych rynkowych, umiejętność wnioskowania i dostrzegania trendów rynkowych.
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych.
  • Gotowość do pracy w terenie i wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B. i biegła obsługa komputera (MS Office, Internet).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy po okresie wdrożenia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne