Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.O firmie

  • Taborowa 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.

Taborowa 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem sprzedaży w rozproszonej,

  • Ciągła analiza konkurencji i aktywna obserwacja rynku,

  • Rozwój, ustalanie i odpowiedzialność za plany sprzedaży oraz ich regularna kontrola,

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów oraz pielęgnowanie istniejących kontaktów,

  • Prowadzenie rozmów, prezentacji, szkoleń oraz negocjacji dotyczących sprzedaży,

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,

  • Zarządzanie oddziałami na terenie Polski oraz pracownikami działu handlowego,

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert (w tym przetargowych),

  • Sporządzanie koncepcji polityki cenowej i prowizyjnej,

  • Planowanie i kontrolowanie budżetu dla reklamy,

  • Merytoryczne uzgadnianie prezentacji w Internecie i pismach branżowych,

  • Bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem klientów.

Nasze wymagania

  • minimum 10-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze sprzedaży artykułów technicznych

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne

  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie Windows i MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • płynna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym oraz kontroli jakości procesów sprzedażowych

  • umiejętność sprawnego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe,

  • efektywne zarządzanie czasem oraz umiejętne działanie pod presją czasu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

  • optymizm i poczucie humoru

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon

  • opiekę medyczną w Lux-med

  • dostęp do zakładowej siłowni

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • siłownia w biurze

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Metrona Polska należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie ewidencji i rozliczania kosztów ciepła oraz wody. Swoją znaczącą pozycję na rynku zdobyła dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii rejestracji i odczytu danych pomiarowych oraz ich sprawnego przetwarzania.

Przewiń do profilu firmy