Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

Electronic International Commerce Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowanie sieci sprzedaży

  • Wdrażanie polityki handlowej i marketingowej firmy na podległym rynku

  • Raportowanie wyników pracy

  • Wspomaganie Zarządu oraz Działu Ekspansji w doradztwie strategicznym i produktowym

  • Zarządzanie grupą 5 pracowników

  • Zwiększanie wartości marży przy obniżaniu kosztów zakupu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Wieloletnie doświadczenie w branży audio-video

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Umiejętności organizacyjne i planistyczne

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Samodzielność, komunikatywność, ukierunkowanie na realizację założonych celów

  • Predyspozycje do samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Znajomość języków obcych: jęz. angielski w stopniu zaawansowanym, jęz. niemiecki mile widziany

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w stabilnej polskiej Firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań (komputer, telefon, samochód)

  • Duży potencjał rozwoju w strukturach spółki

Electronic International Commerce Sp. z o.o.

Electronic International Commerce Sp. z o. o. - dystrybutor wielu renomowanych producentów elektroniki użytkowej z segmentu audio.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.