Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

HarperCollins Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Wydawnictwo HarperCollins Polska poszukuje osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Tworzenie strategii handlowej i polityki rabatowej; budowanie planów sprzedażowych oraz nadzór i odpowiedzialność za ich realizację;
  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z kontrahentami; prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie, planowanie rozwoju, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, a także dbałość o standardy pracy;
  • Raportowanie wyników oraz realizacji założeń przyjętej strategii handlowej;
  • Koordynacja prac działu handlowego z pozostałymi działami firmy;
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji;

Wymagania:

  • Znajomość rynku książki (znajomość rynku książki dziecięcej będzie ważnym atutem);
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku w Dziale Sprzedaży/Handlowym;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze handlowym;
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami sprzedażowymi;
  • Przedsiębiorczość, decyzyjność  oraz umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość programów MS Office;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Zadaniowa organizacja czasu pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.
powyżej 4 lat

Oferujemy:

  • Stabilna praca w wydawnictwie o ugruntowanej pozycji rynkowej; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • System premiowy uzależniony od realizacji postawionych celów;
  • Ambitne wyzwania oraz duża samodzielność w zakresie realizacji zadań;
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości i otwartości na nowe rozwiązania;
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy