Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor handlowy

PPHU ELGOTECH

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, weryfikacja i optymalizacja strategii sprzedaży

  • Tworzenie planów i efektywnych procesów operacyjnych wspierających strategię sprzedaży

  • Realizacja celów sprzedażowych i budżetów kosztowych

  • Planowanie zasobów kadrowych, zarządzanie i rozwój zespołu handlowego adekwatnie do potrzeb efektywnej obsługi rynku

  • Dostosowanie motywacyjnego systemu wynagradzania pracowników działu sprzedaży w celu zwiększania wyników sprzedaży

  • Aktywny udział w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych z partnerami oraz kluczowymi klientami

  • Bieżące monitorowanie otoczenia konkurencyjnego i działań na rynku

  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz innymi działami, w zakresie realizacji zadań sprzedażowych

  • Nadzorowanie pracy działu sprzedaży

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych

  • Zarządzanie i optymalizacja lejka sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem handlowym w branży technicznej

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych o różnym wolumenie finansowym (B2B)

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętne ich wykorzystywanie

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne, ekonomiczne)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Gotowość do wdrożenia w Krakowie, później możliwość pracy hybrydowej

To oferujemy

  • Stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

  • Wynagrodzenie prowizyjne bez górnego limitu

  • Premiowanie za usprawnienia procesów

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe ELGOTECH® od początku swojej działalności w roku 1989 specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości artykułów elektrycznych. W naszej ofercie znajdują się m.in.,: przedłużacze domowe, przedłużacze w izolacji gumowej, urządzenia zabezpieczające, gniazda wtyczki i rozgałęźniki, przewody przyłączeniowe w izolacji gumowej i PCV, przedłużacze warsztatowe i art. wersji schuko.

Zasięgiem swojej działalności obejmujemy teren całego kraju jak i również Czechy , Słowacja, Ukraina, Austria, Niemcy. Nasi klienci to zarówno duże i mniejsze sieci hurtowni elektrotechnicznych, jak i również największe sieci handlowe działające na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy