Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Handlowy

  • Karpicko (pow. wolsztyński), Wolsztyn, wielkopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CZOŁOWY PRODUCENT GRZEJNIKÓW ŁAZIENKOWYCH, POKOJOWYCH, PRZEDPOKOJOWYCH I KUCHENNYCH ORAZ SPŁUCZEK PODTYNKOWYCH

     GORGIEL GROUP Sp. z o.o. - Karpicko koło Wolsztyna ul. Poznańska 10
    poszukuje osoby do pracy na stanowiska:

    DYREKTOR HANDLOWY

    Opis stanowiska:

    • Rozwój rynku krajowego oraz realizacja planów sprzedażowych
    • Odpowiedzialność za koncepcję oraz budowę strategii sprzedaży
    • Identyfikacja nowych obszarów sprzedażowych
    • Budowanie oraz utrzymywanie prawidłowych i efektywnych relacji z obecnymi kontrahentami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
    • Szeroka wiedza z dziedziny sprzedaży i marketingu
    • Umiejętność kierowania grupą ludzi
    • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych podróży służbowych
    FIRMA OFERUJE DOBRE WARUNKI PRACY I PŁACY
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku:

    lub pocztą na adres firmy Karpicko ul. Poznańska 10, 64-200 Wolsztyn

    Informacje pod numerem – 068 347 54 00 - Sekretariat

    bottom