Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agro-Kombi Sp.zo.o z siedzibą w Kluczborku przy ul. Byczyńska 120 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor handlowy

Agro-Kombi Spółka z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o pozytywne relacje z już istniejącymi klientami firmy

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe rolnicze

  • staż pracy w branży rolniczej nie mniej niż 2 lata

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • biegła znajomość zagadnień związanych z produkcją rolną, dobra znajomość rynku

  • mile widziani kandydaci posiadający własne gospodarstwo rolne lub prowadzący własną działalność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • dostęp do najnowszych i sprawdzonych technologii w rolnictwie

  • pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

O nas

wyłączny importer innowacyjnej i kompleksowej gamy produktów AKRA

wpisujący się w Zielony Ład austriackiego producenta nawozów