Dyrektor Handlowy Zakładu Elektroniki

  • Skalmierzyce (pow. ostrowski), Ostrów Wielkopolski, Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKALMEX Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym w sferze nowoczesnych technologii dla Firm. Jesteśmy producentem urządzeń elektronicznych oraz systemów Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu, które z powodzeniem wdrażamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

    Miejsce pracy: Kalisz (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Skalmierzyce (pow. ostrowski)

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

    • Kierowanie działem sprzedaży,
    • Pozyskiwanie nowych klientów,
    • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy,
    • Realizacja założonych planów sprzedaży na kraj i export.

    Wymagania:

    • Minimum 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektronicznej,
    • Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
    • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania dużych kontraktów,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Kreatywność,
    • Bardzo dobra komunikatywność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Silna orientacja na realizację założonych celów,
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
    • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i dynamicznym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub składać osobiście w sekretariacie firmy w  Skalmierzycach, ul. Podkocka 2a.