Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor handlowy ze znajomością branży rynku suplementów diety

Solherbs Sp. J.O firmie

  • Kamienica (pow. koniński)

    Kamienica (pow. koniński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całym projektem rozwoju rynku odbiorców oraz jego kontrola.

  • Otwartość i komunikatywność oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych.

  • Negocjowanie warunków handlowych.

  • Budowanie działu handlowego (według potrzeb).

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wszelkie możliwe dostępne kanały.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży, znajomość rynku suplementów diety, hurtowni i aptek internetowych.

  • Znajomość rynku hurtowni zielarskich, drogeryjnych i z produktami ekologicznymi.

  • Osoba ambitna, której oferujemy szerokie kompetencje w działaniu i nastawionej na sukces!

  • Kreatywność i wysoko rozwinięta samodzielność połączona z odpowiedzialnością za wynik.

  • Doświadczenie w negocjowaniu umów i kontraktów a także kontroli postępu w ich realizacji.

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy pod presją czasu.

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Zainteresowanie kwestiami zdrowia, zdrowej żywności, żywności pro-zdrowotnej i ekologii.

To oferujemy

  • Współtworzenie i rozwój nowej marki Premium (ekologa).

  • Umowę o prace opartą o atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zasadniczego i prowizyjnego.

  • Oferujemy również mieszkanie dla osoby chętnej do zmiany miejsca zamieszkania.

  • W przyszłości praca może być kierowalna zdalnie (Home Office).

Solherbs Sp. J.

SOLHERBS - Jesteśmy polską rodzinną firmą działającą na rynku od 30 lat.

W związku z rozwojem naszej firmy oraz powstaniem linii suplementów diety- całkowicie ekologicznych, poszukujemy kandydata na stanowisko: Dyrektor Handlowy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

CV prosimy przesyłać w języku polskim