Oferta pracy

Dyrektor hotelu

Firma JANEX Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Firma JANEX Sp. z o.o.

Radziwiłłowska 3

Kraków

Ascot Premium Hotel, butikowy (49 pokoi), hotel w nowoczesnym, eleganckim stylu położony przy cichej i urokliwej uliczce w samym sercu Krakowa,

Ogłasza konkurs na stanowisko:
Dyrektora hotelu

Poszukujemy osoby ambitnej i optymistycznie nastawionej do życia, z silną pasją działania, dla której praca na stanowisku dyrektora hotelu będzie prawdziwym wyzwaniem zawodowym.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne i kompleksowe zarządzanie hotelem oraz bezpośrednie raportowanie zarządowi firmy.
  • Współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej.
  • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek hotelu.
  • Analiza wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów.
  • Rekrutacja i rozliczanie pracowników z powierzonych im zadań.
  • Budowanie zawsze pozytywnych relacji z klientami oraz załogą.
  • Planowanie działań reklamowych i promocyjnych.
  • Kontrolowanie ustalonych standardów.
  • Przygotowywanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży i obłożenia hotelu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie – preferowane w obszarach zarządzania, hotelarstwa lub turystyki.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość oprogramowania hotelowego i gastronomicznego.
  • Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu.
  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji międzyludzkich.
  • Kreatywność i operatywność.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań, ciekawą i samodzielną pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i rozwoju.
  • Dobrą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy