Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Hotelu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy energicznego pasjonata hotelarstwa do prowadzenia jednego z najlepszych hoteli w Polsce.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • całościowe i sprawne zarządzanie obiektem;
    • dbałość o ustalone standardy i zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług;
    • dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta;
    • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu, tworzenie motywującego środowiska pracy;
    • tworzenie i realizacja sprzedaży oraz budżetu;
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami;
    • optymalizacja kosztów;
    • raportowanie do Zarządu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe  (preferowane w obszarze zarządzania, hotelarstwa i/ lub turystyki);
    • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej ;
    • bardzo dobra znajomości j. angielskiego;
    • mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

    Oferujemy:

    • prace w młodym zespole;
    • bardzo atrakcyjny poziom wynagrodzenia składający się z podstawy oraz systemu premiowego.

    CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.