Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Hotelu Lidia**** w Darłówku zachodnim

Hotel Lidia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

8 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Dorszowa 3
    Darłowo, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Hotel Lidia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Dorszowa 3

Darłowo

Hotel Lidia**** jest obiektem należącym do Grupy Hoteli Nadmorskich.

Opis stanowiska:

 Proces sprzedaży i wynik sprzedażowy firmy;
 Realizowanie strategii sprzedaży;
 Koordynowanie działań marketingowych;
 Opracowywanie okresowych i długofalowych działań promocyjnych i sprzedażowych;
 Nadzorowanie zespołu sprzedaży, marketingu i recepcji;
 Monitorowanie i analizę konkurencji;
 Tworzenie polityki cenowej;
 Optymalizację i kontrolę kosztów hotelu;
 Zapewnienie maksymalizacji wyniku finansowego hotelu;
 Standard świadczonych usług hotelarskich;
 Koszty ogólne hotelu;
 Określanie zakresu zadań, uprawnień i odpowiedzialności kierowników komórek;

Oczekiwania:

 Doświadczenie w branży hotelarskiej;

 Cechy oraz postawa silnego lidera i coacha;
 Umiejętność myślenia i planowania strategicznego oraz analitycznego;
 Umiejętność nawiązywania kontaktów i talent organizacyjny;
 Doświadczenie w zarządzaniu działaniami sprzedażowymi oraz działalnością marketingową;
 Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
 Wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne;
 Umiejętność pracy zespołowej;
 Zaangażowanie, kreatywność;
 Dyspozycyjność;
 Bezpośrednia współpraca zarządem firmy

Oferujemy:
  Iinteresującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rosnącej Grupie Hoteli Nadmorskich;
 Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników hotelu;
 Pakiet szkoleń zawodowych.

Prosimy o kontakt:

[email protected]

Grzegorz Szymański

Ogłoszenie archiwalne