Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Hotelu

Nadwiślańska Agencja Turystyczna

Nadmorska 65

Sarbinowo (pow. koszaliński)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie obiektem hotelowym,

  • nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowanie wszystkich pionów hotelu,

  • wdrażanie polityki sieci w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi,

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • rozwijanie oferty hotelu i wdrażanie nowych projektów

  • nadzór nad pełną zgodnością działań z procedurami operacyjnymi sieci, regulaminami i standardami usług,

  • realizowanie budżetu finansowego, monitorowanie wyników hotelu i utrzymywanie wskaźników na jak najwyższym poziomie,

  • współtworzenie budżetów na kolejne okresy,

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • rekrutowanie, motywowanie, szkolenie i rozwój podległego personelu,

  • bezpośrednia współpraca z centralą firmy.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora/kierownika Hotelu,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość branży hotelarskiej i gastronomicznej,

  • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników oraz budowania wzajemnego szacunku i pozytywnej komunikacji,

  • zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług,

  • umiejętność optymalizacji kosztów zarządzania hotelem,

  • wysokie kompetencje interpersonalne,

  • zorientowanie sprzedażowe,

  • doskonałe umiejętności z zakresu organizacji czasu pracy własnej i zespołu,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • czynne prawo jazdy,

  • zaangażowanie, dynamizm, samodzielność, dyspozycyjność - gotowość do pracy poza standardowymi godzinami,

  • budowanie relacji z gośćmi i społecznością lokalną,

  • znajomość programów hotelowych i gastronomicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • firmowy program rabatowy, zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w obiektach sieci,

  • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS,

  • dostęp do szkoleń.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji w swojej branży, posiadająca obiekty wypoczynkowe i hotelowe w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy