Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Hotelu

Hotel Lenart ****O firmie

  • Narutowicza 1
    Wieliczka, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Hotel Lenart ****

Narutowicza 1

Wieliczka

Centrum Konferencyjno Hotelowe Lenart**** - profil działalności:

a) usługi konferencyjne, szkoleniowe, eventowe,
b) organizacja wesel, komunii, spotkań towarzyskich,
c) grupy turystyczne
d) goście indywidualni

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja i szkolenie podległego personelu
  • Maksymalizacja wyników finansowych Hotelu
  • Zapewnienie wolumenu sprzedaży
  • Kierowanie, koordynowanie oraz kontrola działań wszystkich działów operacyjnych
  • Regularne raportowanie planów, budżetów oraz wyników Zarządowi
  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

  • W stosunku do Kandydata oczekujemy doświadczenia min. 2 lata na stanowisku Dyrektora hotelu, dyspozycyjności, biegłej znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziana zarejestrowana własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyniku finansowego netto hotelu.

Ogłoszenie archiwalne