Dyrektor HR

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szparagowa 10

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja polityki personalnej oraz kadrowo-płacowej w Spółce

  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk, metod i narzędzi z zakresu HR oraz Kadr i Płac

  • Nadzorowanie realizacji procesów z obszaru miękkiego HR (m.in. rekrutacja, szkolenia, plany rozwojowe, ścieżki kariery) oraz twardego HR (obsługa kadrowo-płacowa)

  • Nadzorowanie systemu oceny okresowej oraz systemów premiowych

  • Planowanie oraz administrowanie budżetem kosztów w obszarze personalnym

  • Nadzorowanie i realizacja badań z obszaru HR, koordynacja wdrażania działań w odpowiedzi wyniki badań

  • Kształtowanie kultury organizacyjnej, Employer Branding (działania CSR, organizacja działań integracyjnych dla pracowników)

  • Opracowywanie analiz i zestawień na potrzeby biznesu, controlling personalny

  • Współpraca z kadrą managerską i Zarządem w zakresie podejmowanych decyzji personalnych

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie pracy w dziale HR na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, psychologia, finanse, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne)

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy

  • Myślenie strategiczne, analiza finansowa, zarządzanie budżetem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, inicjatywa, entuzjazm

  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność budowania dobrych relacji

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy

  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Salve Medica Centrum Medyczne to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przewiń do profilu firmy