Oferta pracy

Dyrektor HR

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej i lidera w swojej branży, poszukujemy aktualnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Dyrektor HR

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii oraz procesów HR
  • Koordynowanie i zarządzanie działem HR
  • Wsparcie zarządu i kadry kierowniczej w obszarze polityki personalnej oraz prawa pracy
  • Nadzór nad wszystkimi aspektami HR, w tym administracją kadrowo-płacową
  • Opracowywanie strategii i planów w zakresie rekrutacji, szkoleń, ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych itp.
  • Koordynowanie projektów z obszaru HR (m.in. rekrutacje, onbording, employer branding, szkolenia, zarządzanie talentami, ścieżki rozwoju)
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, prowadzenie analiz wybranych wskaźników HR
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, m.in. z agencjami pracy, placówkami szkoleniowymi
  • Zarządzanie budżetem HR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe
  • Doświadczenie w obszarze „twardego” i „miękkiego” HR na stanowisku Dyrektora HR/HR Managera lub analogicznym w międzynarodowej firmie produkcyjnej – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem HR – warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii HR oraz zarządzaniu projektami
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, rekrutacji, procesów kadrowo-płacowych, rozwoju, ocen pracowniczych i systemów motywacyjnych (jak zmniejszać poziom rotacji)
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, organizacyjnych i komunikacyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania
  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych oraz realnego wpływu na politykę i rozwój organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół managerski
  • Formę zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata - umowa o pracę na pełen etat lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Miejsce pracy zlokalizowane w okolicach Warszawy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy