Logo Pracuj.pl

Dyrektor HR

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, na stanowisko Dyrektora HR

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki HR firmy,
  • prowadzenie procesów rekrutacji,
  • odpowiedzialność za: szkolenia, rozwój pracowników, system feedbacku, onboarding, exit interview,
  • cykliczne opracowanie wskaźników HR,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR,
  • kierowanie pracą podległego zespołu,
  • bieżąca współpraca i wsparcie kadry managerskiej oraz Zarządu w decyzjach dotyczących spraw pracowniczych,
  • tworzenie i wdrażanie polityki wynagrodzeń zgodnie z celami strategicznymi organizacji
  • nadzór procesu przygotowywania oraz dystrybucji dokumentów kadrowych, ewidencja dokumentacji związanej z zawieraniem oraz rozwiązywaniem umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • proponowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych,
  • monitorowanie budżetu kosztów osobowych oraz raportowanie zgodnie z wytycznymi
  • stałe monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz wdrażanie zmian w spółce,
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy,
  • zarządzanie obszarem talentów, budowanie polityki rozwojowej, wartościowanie stanowisk.

Wymagania pracodawcy

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane ukończone studia na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji (w tym doświadczenie w direct search),
  • biegła znajomość prawa pracy i płac,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze miękkiego HR,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji zawodowych,
  • realny wpływ na politykę kadrową firmy,
  • dynamiczne środowisko pracy,
  • autonomię w działaniu i możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w wielu ciekawych projektach,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju kariery, samodzielne stanowisko pracy, wspierane możliwością odbywania wielu szkoleń organizowanych w ramach projektów rozwojowych dla pracowników.

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Dyrektor HR, Warszawa