Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Dyrektor Inwestycyjny / Członek Zarządu

GN Management Holding Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Dyrektor/Prezes

Miejscowy deweloper z 20 -letnią obecnością na rynku poszukuje osoby, która współuczestniczyłaby w prowadzeniu firmy w ramach projektów realizowanych dla Grupy Kapitałowej.

Dyrektor inwestycyjny nadzoruje realizację strategii firmy poprzez planowanie i koordynację pracy działów odpowiedzialnych za pozyskanie, przygotowanie i realizację oraz finansowanie projektów deweloperskich. Dyrektor inwestycyjny opracowuje biznes plany projektów i nadzoruje ich realizację. Jest odpowiedzialny za formułowanie założeń technicznych, projektowych i finansowych i organizacyjnych podejmowanych projektów oraz opracowanie i aktualizowanie harmonogramów i budżetów projektów. Ściśle współpracuje z działem finansowym w zakresie pozyskania i bieżącego finansowania projektów. Zarządza prowadzeniem i rozwiązywaniem sporów powstałych w trakcie realizacji projektów i w związku z nimi. Wdraża i nadzoruje realizację wewnętrznych procedur oraz budowanie baz danych i standardów wewnętrznych dokumentów. Odpowiada za przepływ informacji pomiędzy zarządem oraz członkami zespołów projektowych oraz za analizy ryzyka związanego z planowanymi i realizowanymi inwestycjami

Zakres obowiązków:

  • Delegowanie zadań i nadzór nad pracą podległych zespołów oraz zapewnienie  przepływu informacji wewnątrz firmy.
  • Nadzór nad  procesami due diligence prowadzonego przez zewnętrzne kancelarie i konsultantów branżowych, oraz wykonaniem koniecznych zewnętrznych i wewnętrznych raportów, analiz i opinii.
  • Nadzór nad prowadzeniem przetargów i opracowywaniem umów.
  • Wspieranie Zarządu w negocjacjach umów i wdrażaniu struktur organizacyjnych dla projektów (spółki celowe, umowy inwestycyjne, współpraca z kancelariami prawnymi).
  • Przygotowanie biznes planów projektów.
  • Przygotowania bieżących informacji dla Zarządu o przebiegu inwestycji obejmujących wszystkie aspekty prowadzonych projektów w szczególności zgodności/rozbieżności realizacji budżetów i harmonogramów, identyfikację ryzyka oraz propozycje działań zapobiegających i naprawczych.
  • Nadzór nad prowadzonymi postępowaniami administracyjnymi dotyczącymi realizowanych inwestycji.
  • Nadzór nad opracowaniem i aktualizacją budżetów i harmonogramów projektów.
  • Inicjowanie działań związanych z usprawnieniem wewnętrznych procedur w procesie deweloperskim.
  • Nadzór nad realizacją umów związanych z pozyskaniem, przygotowaniem, realizacją i finansowaniem projektów deweloperskich.
  • Współpraca z inwestorami i innymi partnerami biznesowymi.
  • Zarządzanie prowadzeniem sporów powstałych w trakcie realizacji projektów i w związku z nimi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub prawne,
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu projektami deweloperskimi
  • znajomość rynku finansowego
  • znajomość rynku nieruchomości
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętności interpersonalne w tym rozwiązywania konfliktów
  • komunikatywność i otwartość,
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się̨ firmie,
  • współudział w kierowaniu spółką,
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość́ podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne