Oferta pracy

Dyrektor IT

Osadkowski SA

  • Bierutów

    Bierutów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja strategii IT

  • Rozwój systemów i rozwiązań informatycznych spółki

  • Prowadzenie, realizacja i nadzór nad projektami informatycznymi

  • Zarządzanie zespołem profesjonalistów IT

  • Organizacja pracy działu

  • Wykorzystanie zasobów własnych działu oraz usług firm zewnętrznych w celu efektywnej i terminowej realizacji projektów i zadań informatycznych

  • Efektywny zakup usług informatycznych i nadzór nad ich realizacją

  • Wspieranie innych jednostek spółki poprzez analizę biznesową i projektowanie rozwiązań oraz usług informatycznych

  • Zarządzanie i administrowanie systemami informatycznymi, prowadzenie wsparcia dla użytkowników

Nasze wymagania

  • Szeroka znajomość technologii i koncepcji IT, która pozwoli na kreowanie rozwiązań informatycznych oraz nadzór nad realizowanymi projektami

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami informatycznymi (administracja, rozwój, support)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT zajmującym się produkcją i rozwojem oprogramowania

  • Umiejętności analityczne, wsparcia jednostek biznesowych w obszarze analizy i projektowania rozwiązań informatycznych.

  • Nastawienie na efektywne i terminowe realizowanie zadań

  • Szukamy osoby, która będzie partnerem w dalszym, dynamicznym rozwoju firmy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia uzależniona od wyników pracy;

  • Dedykowane narzędzia pracy;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. ZFŚS, multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, sekcje sportowe, spotkania integracyjne);

  • Dodatkowy urlop urodzinowy

  • Prywatną opiekę medyczną dostępną od 1 dnia pracy, możliwość zapewnienia prywatnej opieki medycznej Twoim najbliższym;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Płatny program rekomendacji pracowników;

  • Pracę w prężnym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę;

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 30 lat świadczy usługi kompleksowego zaopatrzenia gospodarstw rolnych. Zatrudniamy ponad 400 osób oraz realizujemy obroty przekraczające miliard złotych rocznie, co czyni nas jedną ze 100 największych firm o polskim kapitale. Zajmujemy czołową pozycję na rynku środków ochrony roślin, nawozów sztucznych, nasion kwalifikowanych, skupu płodów rolnych, maszyn oraz usług finansowych. Patrzymy w przyszłość i nieustannie dążymy do doskonałości. Działamy w sposób uczciwy i transparentny, budujemy długotrwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Opieramy swoją działalność o nowoczesne metody pracy oraz zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy rolnictwo w wersji PRO.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy