Oferta pracy

Dyrektor IT (CIO; Chief Information Officer)

Bank Polskiej Spółdzielczości SAO firmie

  • Grzybowska 81, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie obszarem IT w ramach całej organizacji (rozwój oprogramowania, utrzymanie, helpdesk, architektura, licencje)

  • tworzenie i wdrażanie strategii IT

  • zapewnianie ciągłość funkcjonowania, rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej Banku

  • zapewnianie wsparcia kompetencyjnego i technologicznego dla przedsięwzięć i projektów realizowanych w Banku

  • zarządzanie relacjami z użytkownikami infrastruktury IT, wewnętrznymi partnerami oraz zewnętrznymi dostawcami rozwiązań i usług

  • odpowiadanie za planowanie, realizację, kontrolę budżetu IT oraz realizowanych przedsięwzięć, w tym za optymalizację kosztów i licencji

  • raportowanie bezpośrednio do wiceprezesa nadzorującego i dyrektora Departamentu Operacji i IT

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami IT; mile widziane doświadczenia w pracy w instytucjach finansowych

  • bardzo dobra znajomość rozwiązań i standardów w zakresie technologii IT

  • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, relacyjność

  • umiejętność koordynacji pracy zespołów o różnych kompetencjach

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku biznesowym

  • wykształcenie wyższe lub wyższe techniczne – preferowane kierunki to informatyka i elektronika

Mile widziane

  • studia podyplomowe w zakresie zarządzania i/lub bankowości

To oferujemy

Możliwość podjęcia następujących wyzwań w przeciągu najbliższych 2 lat:

- wdrożenie nowego systemu centralnego i bankowości elektronicznej (SaaS)

- rozwój i szersze wykorzystanie rozwiązań chmurowych w Banku

- tworzenie big data i analityki danych na potrzeby Banku i banków spółdzielczych

- dalszy rozwój modelu relacji partnerskich pomiędzy działami IT a biznesem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne